БЕЗПЕКА - інтернет-магазин Legs
Даруємо 100 грн. на першу покупку за пiдписку
детальніше

БЕЗПЕКА

1.   Правила використання матеріалів сайту legs.artweb.com.ua

1.1. При фактичному використанні сайту, а так само при заповненні форми реєстрації, відвідувач автоматично приймає умови «використання матеріалів сайту« Legs ».

1.2. Сайт legs.com.ua (далі «Legs») дає свою згоду на перегляд, завантаження матеріалів з цього сайту тільки для особистого некомерційного використання з умовою збереження відвідувачем всієї інформації про авторське право та інших відомостей про право власності, що містяться у вихідних матеріалах і будь-яких їх копіях.

1.3. Зміна матеріалів даного сайту в комерційних цілях і поширення даної інформації на інших ресурсах або в комп'ютерній мережі, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ.

1.3. Відомості на сайті несуть інформативний характер і в них можуть бути внесені зміни без попереднього повідомлення.

1.4. Відвідувачі мають право залишати свої коментарі, відгуки як зареєстровані, так і незареєстровані користувачі. Legs може видалити, розміщену на сайті відвідувачем, інформацію в разі, якщо вона є незаконною, образливою, загрозливою або порушує чинне законодавство України.

 2. Використання персональних даних

2.1. Legs може запитувати особисті дані відвідувача при реєстрації або оформлення замовлення. Legs гарантує, що отримана інформація не буде передаватися третім особам, винятком може бути ситуація передбачена чинним законом України.

2.2. Legs так само використовує технологію cookie, завдяки якій налаштовується більш зручна робота особисто з відвідувачем.

2.3. Особисту інформацію відвідувач має право змінити або видалити в будь-який час в розділі «Особистий кабінет».

2.4. Тільки за згодою користувача, сайт Legs може надсилати інформативні повідомлення на електронну пошту. У будь-який момент можна відписатися від даної розсилки.